Praktyczne rady od doświadczonych sprzedawców z firmy Luksta świadczą o tym, że są to pracownicy z kwalifikacjami, jacy bardzo dobrze znają się na swojej pracy. Z tego względu klienci, którzy chcą kupować żaluzje Olkusz wiedzą, że rzeczowe rady pozwolą im podejmować odpowiednią decyzję. Katalog jest szeroki i gdy ktoś zajrzy do niego po raz pierwszy może niekoniecznie być zorientowany w tym, co wybrać.

Dlatego właśnie obsługa klienta doinformuje się, jakie są oczekiwania klientów: na jakim designie im zależy, w jakich pomieszczeniach mają umieszczone być ozdoby okienne, jakie jest ich wiodące przeznaczenie, a także jaki styl panuje w pokoju, gdzie ozdoby te się będą znajdowały. Po zapoznaniu się z tym, eksperci skupiają się na sprawach technicznych.

Na przykład, wezmą pod uwagę rozmiary okien i miejsca przy nich, aby dobrze dopasować żaluzje Olkusz albo inne dekoracje, wybrane z oferty. Ponadto, kierują uwagę na takie wyznaczniki jak: przepuszczalność światła, estetyka, czy typ montażu. Jeśli konsument przykładowo nie jest zdecydowany, czy wybrać żaluzje, czy rolety, także może liczyć na pomoc przy podejmowaniu tej decyzji. Pomoc w decyzji zakupowej będzie obowiązywała też już po doborze typu dekoracji okiennej.

Eksperci tłumaczą, jakie cechy mają rolety: typu dzień noc, kasetowe, rzymskie, bądź odbijające światło. Na tej podstawie klient może szybko zdecydować, jaki model może sprawdzić się w jego domu. Jeśli ktokolwiek będzie potrzebować moskitiery Olkusz, to także może spodziewać się, że udzielane będą mu porady, czym się zasugerować przy takim zakupie. Każdorazowo zlecenia wykonywane są na bazie spersonalizowanych ustaleń, podawanych przez klientów przy pierwszym kontakcie. Po rozmowie odnośnie tego, jakie kupujący ma mieć żaluzje albo rolety pracownicy podejmują się bezpłatnej wyceny. Asortyment dostępny jest na stronie www.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY