Nowoczesne podejście do wykonywania projektów wnętrz to specjalność studia ZEN. Nie ma w tym przypadku znaczenia, czy projekty zrealizowane są dla klientów indywidualnych, czy dla klientów biznesowych. Realizacja usług dotyczy nie tylko projektu, lecz https://www.zen-art.eu/ udzieli wsparcia w wyborze mebli i kompletnego wyposażenia.

W przypadku małych powierzchni eksperci zatroszczą się o to, żeby utrzymana była przestronność. Natomiast jeśli pomieszczenia są duże, dba się o utrzymanie spójnej aranżacji pod kątem wyposażenia oraz koloru. Ze względu na to, że realizacja zlecenia jest wszechstronna i przebiega etapami, można spodziewać się że wszystko potoczy się sprawniej. Zespół architektów jest wyspecjalizowany w aranżacjach modernistycznych, loftowych, skandynawskich, glamour, lecz też klasycznych.

Jeśli natomiast zleceniodawca chciałby uzyskać projekt niebanalny, to eksperci nie obawiają się proponować wizualizacji z różnych nurtów architektury. Profesjonalizm, kreatywność, elastyczność w działaniu i nietuzinkowe rozwiązania to cechy, jakimi kierują się architekci wnętrz z podanej pracowni. Wystarczy przejrzeć portfolio ZEN, aby przekonać się o tym. Poza projektantami wnętrz nad standardową pracą czuwają również specjaliści z zakresu obsługi realizacji inwestycji. Znajomość branży i zasad designu sprawia, że cały zespół realizuje własne obowiązki solidnie.

Studio nawiązuje współpracę z marką KAMAR, w obrębie realizacji mebli na rozmiar. To spełni wymagania zleceniodawców. Meble są wykonywane tak samo dla klientów indywidualnych, jak i dla dowolnych firm. Wszystko zrobione jest solidnie i w zgodzie ze wstępnymi ustaleniami. Wykonane mogą zostać: meble do kuchni, szafy i garderoby, meble do łazienki, regały i biblioteki, meble do biura oraz różne zabudowy meblowe. Klienci mogą liczyć na dowóz i montaż zamówionych elementów umeblowania. To sprawia, że są usatysfakcjonowani z usług.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY