Cechy tynku akrylowego, sprzedawanego przez firmę GREINPLAST powodują, że klienci z chęcią go kupują. Głównie, tynki akrylowe jest uodporniony na wpływ czynników pogodowych. Jest to również materiał elastyczny, jaki wykazuje sporą odporność mechaniczną.

Cechuje go idealna przyczepność do powierzchni. Uniwersalne wykorzystanie tynku akrylowego to następny powód zachęcający do zakupu. Oznacza, że tynk może być zastosowany na nowych, jak i na odnawialnych podłożach mineralnych. Zalety estetyczne oraz bogata kolorystyka sprawiają, że klienci chętnie zaopatrują się w ten typ farby. Tynk oferowany jest w wersji od razu gotowej do użycia, co sprawia, że jego nakładanie nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Sprzedawany tynk powstał na bazie nowoczesnych technologii. Dlatego będzie nadawać się do położenia na różnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, czy wapiennym. Tynk akrylowy można nakładać po dwudziestu ośmiu dniach od ułożenia podłoża. Ten typ tynku sprawdzi się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST. Nakłada się go po minimum trzech dniach od ich zrobienia. Paleta barw jest udostępniona przez wytwórcę i można się z nią zaznajomić na witrynie. O ile klienci chcą, mogą dobrać dowolny kolor.

Abstrahując od tego, jaką się przewidziało kolorystykę dla elewacji, można to uzyskać. W sklepie tynk akrylowy sprzedawany jest w opakowaniach dwudziestu pięciu kg. Konsumenci mogą obeznać się z prezentacją na witrynie. Do ich wglądu zostają również: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne a także atest systemu. Efektywność i prędka aplikacja dowodzą, że opłaca się zdecydować na taki określony wyrób. W jego formule znajduje się specjalna kombinacja środków biobójczych, co ogranicza rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej ten typ tynku jest umieszczony.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY