Profesjonalne podejście teamu z Przeprowadzki od A do Z sprawia, że ta marka z Krakowa jest chętnie wybierana przez klientów prywatnych a także przez przedsiębiorców, jacy w przyszłości mają przed sobą przeprowadzkę. Indywidualna realizacja zamówień to zapewnienie dla klientów, że obszar przeprowadzki będzie dopasowany do ich wymagań. Znaczenie ma wszystko: sposób pakowania, zabezpieczania oraz przewozu.

Poza tym można oczekiwać na porady, w jaki sposób dobrze się pakować. Poza przewozem standardowych rzeczy pracownicy z Przeprowadzki od A do Z zajmą się przewożeniem elementów umeblowania i rzeczy drogocennych. Nic nie zostanie porysowane. W trakcie spakowania załoga niczego nie poniszczy oraz zachowa tajemnicę zawodową.

Noszenie, demontaż i montowanie elementów umeblowania, zapakowanie domowych sprzętów, papierów firmowych, elementów szklanych, dzieł sztuki i sprzętu sportowego to zadania zrobione bezproblemowo i bez niebezpieczeństwa zniszczenia. W chwili rozpoczęcia współpracy pracownicy dokładnie wszystko zaplanują, a potem dostarczą do domu lub przedsiębiorstwa zleceniodawcy kartony, zabezpieczając całość, aby nie zepsuła się w trakcie przewozu. Na części ze szkła przeznaczone są specjalnie zaprojektowane pudła z przegródką, by nic się nie stłukło.

Na delikatne przedmioty nakładana jest folia bąbelkowa. Przy przenoszeniu większych gabarytów pracownicy korzystają z wózków i specjalnie zaprojektowanych pasów. Wszystkie przeprowadzki są ubezpieczone. Posiadający duże doświadczenie pracownicy i kierowcy zrealizują również przeprowadzki na terenie Polski i międzynarodowe.

Samochody zaliczające się do floty firmy Przeprowadzki od A do Z są właściwie przygotowane do realizacji usług przeprowadzkowych. Zleceniodawcy cenią też niewygórowane ceny. Firma znana jest też z realizacji przeprowadzek nietypowych. Wszystkie przedmioty zaliczane do unikatowych albo mających większą wagę mogą zostać przetransportowane. Na dodatek, mogą również być stworzone specjalne konstrukcje, umożliwiające włożenie dobytku w nietypowe miejsca.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY