Sprawy podstawowe, które przestrzegane są w przedszkolu i żłobku Montessori KARUZELA są dowodem na to, iż placówka działa wyjątkowo świetnie a także rzeczywiście jest to powołanie dla opiekunów. Świetnie przeszkolona grupa pedagogów jest uświadomiona, w jaki sposób radzić sobie z dziećmi, ponieważ eksperci systematycznie dokształcają się, i co istotne, na bieżąco podążają za tym czego potrzebują maluchy. Zaprezentowane dobre przedszkole montessori Warszawa rozbudza zaufanie i z tego powodu tak dużo osób tutaj przychodzi.

Rodzice informują się, jak prosperuje placówka i to motywuje ich wyjątkowo. W dodatku, mają świadomość, iż kiedy tu się pojawią, to mogą oczekiwać, że zostaną traktowani z priorytetem. Wychowawcy z chęcią opowiadają o własnej profesji. Codziennie koncentrują się tak samo na tym, żeby maluchy nauczyły się nowych zdolności, jak i na ich bezpieczeństwie i spełnianiu wszystkich potrzeb emocjonalnych. Placówka znana jest z tego, iż dzieci, rodzice i wychowawcy tworzą zintegrowaną społeczność. W każdej grupie przedszkolnej pracuje troje nauczycieli, w tym jeden z lektorów z języka angielskiego.

Jedzenie jest przyszykowane na miejscu, z korzystnych dla zdrowia oraz ekologicznych produktów. Maluchy spożywają w myśl zasady Bobas Lubi Wybór. W KARUZELI znajduje się duży plac zabaw i ogródek, pozwalający dzieciom wykonać sporo prac. W propozycji aktywności dodatkowych można znaleźć na przykład: judo, rytmikę, zajęcia z tańca, warsztaty grania na bębnach, bądź zajęcia z ceramiki.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY