Mechelinki to apartament przeznaczony dla osób, które chcą odpocząć od wakacyjnego zgiełku. Klimatyczne i w pełni wyposażone mieszkanie spełnia oczekiwania wielu osób. Każdy gość może tutaj przygotować sobie posiłek, pić kawę, obejrzeć film albo przygotować relaksującą kąpiel. Komfortowe łóżka pozwolą odpocząć po dniu spędzonym na zwiedzaniu.

A kiedy ktokolwiek chce w tym miejscu pojawić się w delegacji to także ma taką możliwość. Może tutaj spokojnie wypełniać obowiązki zawodowe, a wieczorem chodzić po plaży, do jakiej piechotą dojdzie w zaledwie cztery minuty. Wszystkie ułatwienia a także nowoczesne wyposażenie sprawią, że pobyt w takim mieszkaniu goście będą wspominali bardzo przyjemnie. Można będzie bardzo dobrze wypoczywać nad polskim morzem. Mechelinki to mała miejscowość zlokalizowana blisko Rewy oraz Gdyni.

Dlatego to dobra opcja dla osób, które nie lubią spędzać urlopu w dużych miejscowościach wypoczynkowych. Stylowo zaaranżowane mieszkanie będzie perfekcyjną alternatywą dla większego hotelu. Kompleksowo wyposażone mieszkanie da szansę komuś odpoczywać w taki sposób jak preferuje najbardziej: w mieszkaniu można będzie spędzić mniej albo więcej czasu, w zależności od preferowanego stylu wypoczywania.

Jeżeli natomiast pogoda nie będzie dobra, to można spędzić wolne chwile na większym tarasie. W celu zarezerwowania pobytu, należy skontaktować się z właścicielami, pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy opiekującej się apartamentem to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ działającej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Właściciel firmy posiada jeszcze apartament w Gdyni, prowadzony na równie wysokim poziomie.

Z tego powodu warto mu ufać i zdecydować się na pobyt w luksusowym i spokojnym mieszkaniu. Mieszkanie przeznaczono dla 8 osób. Powierzchnia mieszkania wynosi sto osiem metrów kwadratowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY