Na naszym rynku działa obecnie bardzo wiele firm hostingowych. Mają one w ofercie zarówno konta współdzielone i serwery VPS, jak również w pełni niezależne serwery dedykowane. Teoretycznie więc wybór jest duży, lecz wcale to nie ułatwia podjęcia decyzji. Oferty poszczególnych firm różnią się mocno od siebie cenami i parametrami technicznymi, dlatego warto wiedzieć na co zwracać uwagę.

W pierwszej kolejności hosting www WordPress musi być stabilny i niezawodny. Niewiele bowiem przyjdzie z całej reszty, jeżeli co chwilę pojawiać się będą jakieś techniczne problemy i strona po prostu nie będzie działać. O tej rzeczy wielu ludzi nie pamięta, przede wszystkim się skupiając na innych parametrach, a później szybko zaczyna się szukanie innego alternatywy.

Jeśli będzie chodzić o to, co dobry hosting powinien zawierać, to w pierwszej kolejności należy wymienić transfer i pojemność. Ilość dostępnego miejsca dopasować należy do charakteru strony oraz ilości i wielkości plików, jakie będą się w niej znajdować. W szczególności odpowiedniej ilości przestrzeni dyskowej będzie wymagała duża ilość filmów czy zdjęć. Jeżeli chodzi o transfer, to sporo firm obecnie go nie ogranicza w swoich pakietach. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, czy nie ma jakiegoś ograniczenia szybkości po przekroczeniu ustalonego limitu, ponieważ takie sytuacje również się niekiedy zdarzają. Z pewnością należy się przyglądnąć szybkości funkcjonowania. Ona jest bardzo ważna z uwagi na SEO, lecz również na to, czy odwiedzający nie będą musieli narzekać na wolne ładowanie stron.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY