Rodzaje pudełek, jakie wytwarza Opakomar są przeróżne, wobec czego kupujący ochoczo zdecydowani są na to, aby zlecenia zrealizować dokładnie w tym miejscu, gdyż wiedzą, że posiadają sposobność zamawiać takie pudełka ozdobne, jakie spełnią ich wymagania. Oferta zawiera: pudełka ozdobne – Standard, pudełka ozdobne – Exclusive, pudełka z logo oraz pudełka okładkowe z magnesem. Abstrahując od faktu, jakie kupujący zamawia pudełka ozdobne na prezent, może spodziewać się, że zostaną one zrobione wzorcowo oraz w krótkim czasie.

Typ pudełka zależy w głównej mierze od tego, co ma się w nim znajdować. Pudełka są zrobione z mikrofali o gramaturze 385 gr i oklejane są barwnym papierem. Mogą mieć ściągane wieczko, wstążkę lub magnes. Grubość ścianki to około 1,8 do 2 milimetrów, a gramatura wynosi od 90 do 130 gr. Minimalne zamówienie, jakie można składać na pudełka ozdobne prezentowe to 50 sztuk.

Pudełka są natychmiastowo gotowe do użytkowania i nie trzeba ich złożyć. Solidnie wykonane opakowania ozdobne prezentują się nad wyraz dobrze i ukazują profesjonalizm marki, która w nie zainwestuje. Mogą zostać oklejane jednokolorową lub wielokolorową okleiną w środku. Rozmiary, jakie posiadają opakowania ozdobne na prezent są opublikowane w asortymencie, ale też można zdecydować się na składanie zamówienia indywidualnego.

W dodatku opakowania ozdobne prezentowe w wersji Exclusive są kaszerowane. Opakowania z logo mogą być zrobione dowolnymi metodami: z elementami pozłacanymi albo posrebrzanymi, sitodruku lub offcetu. Ciekawie prezentują się opakowania okładkowe z magnesem. Prezentowany producent opakowań ozdobnych zadbał o to, żeby równocześnie były ekskluzywne i praktyczne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY