Intuicyjnie przygotowany formularz, jaki należy wypełnić, aby uzyskać kosztorys ze skupu nieruchomości jest opracowany przez specjalistów ze 123skupnieruchomości. Z tego względu jest przystępny i zawiera najważniejsze informacje o konkretnej nieruchomości, pozwalające bezzwłocznie zorientować się co do nieruchomości i tego, ile można za nią zaoferować.

Wchodząc na stronę skup nieruchomości Kraków należy podać: nazwę ulicy i numer budynku, stan techniczny nieruchomości, miejscowość, rok budowy, powierzchnię w metrach kwadratowych oraz piętro. Standard może być: wysoki, dobry i raczej do wyremontowania. Można również podawać dodatkowe informacje na temat: windy, miejsca postojowego, balkonu albo tarasu, czy też posiadania piwnicy lub komórki lokatorskiej. Po podaniu informacji jakimi są imię, e mail i telefon wystarczy wysłać kwestionariusz i czekać na udzielenie odpowiedzi. Uzyska się ją w trakcie piętnaście minut.

Walory współpracy z agencją to: darmowa wycena nieruchomości, bezzwłoczna wypłata gotówki za mieszkanie, dom albo działkę, perfekcyjna obsługa właścicieli nieruchomości oraz wsparcie na etapie załatwienia niezbędnych formalności. Firma ma własny kapitał, czyli może zapłacić dobre pieniądze za nieruchomość klienta. Transakcje odbywają się sprawnie, co jest znaczące dla osób, którym będzie zależało, by nieruchomości pozbyć się bezzwłocznie. Skup nieruchomości za gotówkę jest doskonałym rozwiązaniem też dla osób, które sprzedaż domu albo działki postrzegają jako niemałe wyzwanie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY