PONITAS realizuje profesjonalny montaż wykładzin do różnych miejsc. Często specjaliści będą zajmować się montażem w biurach a także w hotelach, lecz mogą także zrobić wykładziny przemysłowe. Brygada ma bardzo duże kwalifikacje, czyli poszczególne usługi zrobione są w krótkim czasie oraz schludnie.

W każdej sytuacji, w trakcie montaż wykładzin hotelowych jest utrzymany czas podawany klientowi. Praca zaczyna się od właściwego opracowania posadzki do zamontowania listew przy podłogach, niezależnie od tego, jakiego są one typu. Zakład wykonuje usługi na terenie całej Polski. Do czynności wykorzystane są materiały firmowe lub takie, które wybiera zleceniodawca. Ze względu na to, że wszystko wykonane jest wyjątkowo precyzyjnie, podłoga bez wątpienia będzie w doskonałym stanie przez długi czas.

Klienci mogą oczekiwać na merytoryczne rady po stronie ekspertów, jacy podpowiedzą, jak na co dzień dbać o konkretną wykładzinę obiektową, aby przez długi czas była wytrzymała oraz prezentowała się estetycznie. Oferta PONITAS zawiera spory katalog wzorów, wpisujących się w każdą aranżację wnętrza. Nie ma tutaj znaczenia, czy chodzi o pomieszczenia mieszkalne, biurowe, w hotelach, w obiektach przemysłowych, czy handlowe. Wybrane realizacje można przeglądać na witrynie www, ale też bezzwłocznie znaleźć dane do skontaktowania się z przedstawicielami PONITAS, by przedstawić im swoje zamierzenia.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY